Poznaj najlepsze zastosowania dmuchaw do liści.

Akumulatorowe dmuchawy do liści - Porównanie. Poznaj najlepsze zastosowania dmuchaw do liści.

Dmuchawy do LiściPoznaj najlepsze zastosowania dmuchaw do liści:

1 - Idealna do szybkiego sprzątania

Piła stołowa lub ukośnica to urządzenia często pokryte pyłem, do tego stopnia że nie widać już linii podziału na skali. Stół warsztatowy, który wygląda, jakbyś wysypał na niego zawartość zbiornika odkurzacza budowlanego, można w szybki sposób oczyścić z pyłów, kurzu czy trocin przy pomocy akumulatorowej dmuchawy.

Wystarczy kilka podmuchów i cały pył z piły zniknie, co znacznie ułatwi Ci życie. Idealnie nadaje się również do szybkiego czyszczenia skrzynek z narzędziami, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

2 - Idealny do czyszczenia samochodu dostawczego

Pod koniec dnia, Twój firmowy bus będzie pokryty kurzem i pyłami powstałymi podczas wykonywanych prac. Nie musisz za każdym razem odkurzać auta, wystarczy przełożyć akumulator z wkrętarki udarowej do dmuchawy, otworzyć wszystkie drzwi i użyć podmuchu powietrza, aby to wszystko błyskawicznie odkurzyć.

 

3 - Idealna do zdmuchiwania liści

Trzeba przyznać, że większość dmuchaw akumulatorowych ma w swoim opisie zadań na pierwszym miejscu wydmuchanie liści. A co z śniegiem? Dewalt DCMBL562N z łatwością wydmucha szeroką  ścieżkę od drzwi wejściowych do Twojego auta.

 

Jakiej dmuchawy do liści potrzebujecie?

Wybraliśmy popularne akumulatorowe dmuchawy do liści, każda z nich ma inne cechy, od lekkich do ciężkich, w zależności od tego, do czego zamierzasz je wykorzystać. Stworzyliśmy też  dla Was porównanie, które powinno stanowić ciekawe źródło informacji i ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia.

 

 

ZOBACZ PORÓWNANIE

 

 

 

Makita DUB184Z 18V Bezszczotkowa dmuchawa do liści

Makita DUB184Z

 

Makita DUB184 18V LXT Brushless to popularny model cieszący się dobrymi opiniami. Regulowana prędkość siły nadmuchu pozwala wybrać najlepszą moc dla danego zastosowania, niezależnie od tego, czy odkurzasz furgonetkę, czy zdmuchujesz mokre liście. 

Mocny silnik bezszczotkowy rozpędza wentylator do 18 000 obrotów na minutę, wypychając powietrze z prędkością  52,1 m/s.

Kupisz ją tu.

 

Bezszczotkowa dmuchawa Dewalt DCMBL562N 18V XR

Dmuchawa DEWALTDCMBL562

Niedawno wprowadzony model DCMBL562N marki Dewalt jest profesjonalnym urządzeniem do wszechstronnego zastosowania. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi, dmuchawa DCMBL562N jest w stanie osiągnąć prędkość wydmuchu nawet do 200 km/h a kontrola przepływu powietrza jest w pełni sterowana za pomocą przepustnicy. Model ten jest wszechstronnym urządzeniem do profesjonalnych zastosowań nie tylko w ogrodzie. Dysponuje tak dużą mocą, że  może pełnić funkcję „skrobaka”, który ułatwia usuwanie uporczywych zanieczyszczeń!

Kup tutaj.

 

Poznaj ofertę działu
Dom i Ogród

SPRAWDŹ