WSPÓŁPRACA

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Współpracujemy na jasnych zasadach, z poszanowaniem celów i potrzeb drugiej strony. Jesteśmy rodzinną firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży, dlatego wiemy, jakie rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Oprócz nowoczesnej platformy zakupowej online IMET B2B, umożliwiamy kooperację na zasadach dropshippingu. Chętnie stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Nasz obecny model współpracy obejmuje trzy poniższe formy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Odezwij się do nas, a my zajmiemy się resztą.

3 FORMY
WSPÓŁPRACY

PLATFORMA B2B

Zapraszamy do składania zamówień przez platformę IMET B2B, w ramach której można z łatwością znaleźć i zamówić wszystkie produkty z naszej oferty. Cena produktów ustalana jest indywidualnie po zarejestrowaniu na platformie. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do IMET B2B.

ONLINE

MOBILNI HANDLOWCY

Cenimy trwałe relacje z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi. Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli handlowych. Zaletą takiej formy współpracy jest indywidualne podejście polegające na kompleksowym wsparciu w zakresie dostosowania oferty do potrzeb kontrahenta przy satysfakcjonujących warunkach handlowych.

W 4 OCZY

DROPSHIPPING

Nasze usługi polecamy przedsiębiorcom prowadzącym sklepy w oparciu o model dropshipping. Zapewniamy szybki czas dostawy i gwarancję najlepszej obsługi klientów, którzy dokonują zakupów u naszych kontrahentów biznesowych. Taka opcja współpracy ma szereg zalet, a największą są niewątpliwe oszczędności (zarówno w odniesieniu do czasu, jak i pieniędzy), związane z brakiem konieczności zamawiania produktów i samodzielnego ich wysyłania.

ZDALNIE

NIE BOIMY SIĘ
NIETYPOWYCH ZLECEŃ

Potrzebujesz niestandardowej usługi i nie masz pewności, czy znajdujesz sie w dobrym miejscu? Nietypowe zlecenia to nasza specjalność! W swojej historii mieliśmy już okazję dostarczać produkty i szyte na miarę rozwiązania dotyczące:

  • systemów odprowadzania wody z dróg,
  • inwestycji wodociągowych,
  • indywidualnie projektowanych systemów wentylacyjnych,
  • wykorzystania narzędzi nieiskrzących w przemyśle,
  • dedykowanych systemów Master Key dla hoteli oraz budynków użyteczności publicznej.

CO ZYSKASZ

Zwiększenie

ZWIĘKSZENIE

Zwiększenie możliwości pozyskania klientów.

Rozszerzenie

ROZSZERZENIE

Rozszerzenie asortymentu oraz poprawę jakości produktów.

Mniej

MNIEJ

Mniejszą liczbę formalności.

Oszczędzność

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędzność czasu i pieniędzy.