POZNAJ NAS

Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów narzędzi oraz instalacji obecnym na rynku od 1994 roku. Ponad 25-letnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój pozwoliły nam wypracować sprawdzone mechanizmy działania, co czyni nas stabilnym partnerem w biznesie. Tym sposobem udało nam się zbudować zaufanie oraz zdobyć liczne grono stałych Kontrahentów oraz Przyjaciół firmy.
Zajmujemy się sprzedażą zarówno hurtową jak i detaliczną. Naszymi największymi atutami są doświadczenie, szeroki asortyment wyselekcjonowanych produktów, kompleksowa realizacja zamówień, konkurencyjne ceny oraz terminowość dostaw.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, a jego oś stanowią osoby będące w firmie niemal od samego początku. Zależy nam na rozwoju, dlatego organizujemy wewnętrzne szkolenia oraz inwestujemy w profesjonalne kursy. Wiemy również, jak ważna jest atmosfera panująca w pracy, dlatego podejmujemy różne inicjatywy, w ramach których możemy zadbać o nasze relacje. Podczas takich wydarzeń mamy okazję wspólnie zagrać w kręgle, obejrzeć sztukę w teatrze lub dać upust sportowym emocjom podczas rozgrywki w paintball. To wszystko sprawia, że tworzymy zgrany zespół, w którym każdy czuje się po prostu dobrze.

IMET W DATACH

1994

Jednoosobowa firma dostarczająca okucia, mieszcząca się w 20-metrowym przydomowym garażu.

2000

Budowa własnego magazynu z powierzchnią biurową oraz rozszerzenie oferty produktowej.

2005

Do firmy dołącza 2 przedstawicieli handlowych. Jednocześnie powstaje pierwszy magazyn wysokiego składowania.

2010

Liczba pracowników wzrasta do 12 osób, pochodzących głównie z rodziny założycieli.

2014

Zespół powiększa się o przedstawicieli młodego pokolenia.

2015

Firma liczy już 21 pracowników. W tym samym czasie rusza budowa drugiego magazynu wysokiego składowania.

2016

Następuje wdrożenie innowacyjnej platformy zakupowej IMET B2B, oferującej klientom zakupy online. Dołączamy do grona "Polskie Firmy Rodzinne".

OBECNIE

Firmę tworzy 50 pracowników (w tym 8 przedstawicieli handlowych), do tego dochodzi własna flota licząca 20 pojazdów oraz ponad 30 tys. produktów w ofercie platformy IMET B2B.

WSPIERAMY

Staramy się, aby nasze zaangażowanie nie ograniczało się tylko do działalności biznesowej.
Dlatego też wspieramy inicjatywy w ramach lokalnej społeczności.

  • Obozy sportowe dla dzieci
  • OSP, Biblioteka Publiczna oraz Szkoła Podstawowa w Wichowie
  • Szkoła Podstawowa w Nasiegniewie
  • Coroczny rajd "Jakiś Rajd"