- IMET PRORADY

Poznaj technologię POWERSTACK od DEWALT - IMET PRORADY

Zapytaj profesjonalistę, czego oczekuje od swoich narzędzi akumulatorowych, a pierwszą odpowiedzią jaką usłyszysz będzie: „większej mocy”. Właśnie moc wydobywana z małego i lekkiego akumulatora czyni nowy system zasilania marki DeWALT POWERSTACK tak wyjątkowym.

 

W akumulatorach POWERSTACK od DEWALT zastosowano ułożone w stos ogniwa kieszeniowe w miejsce tradycyjnych ogniw cylindrycznych. Technologie zastosowane przy produkcji baterii, przenoszą pracę elektronarzędzi bezprzewodowych na nowy, profesjonalny poziom. Akumulatory POWERSTACK od DEWALT zapewniają większą moc przy mniejszej wadze i bardziej kompaktowych wymiarach. Istotną zaletą jest to, że każde urządzenie zasilane przez niewielki akumulator DCBP034 staje się łatwiejsze w obsłudze, nawet podczas długotrwałego użytkowania podczas pracy w trudno dostępnych miejscach.

Czekaj to nie wszystko...

 

Najwyższa trwałość

Kieszeniowa konstrukcja ogniw w technologii DEWALT POWERSTACK zmniejsza czynną impedancję elektryczną, co ma bezpośredni wpływ na wydłużenie żywotności akumulatora. Badania przeprowadzone na podstawie cykli ładowania, potwierdzają fakt, że dostępne w ofercie b2b.imet.pl akumulatory DCBP034 18 V mają dwa razy dłuższą żywotność niż porównywane akumulatory DCB183 2,0 Ah firmy DEWALT. Amerykańskim konstruktorom baterii POWERSTACK udało się zamknąć w mniejszej o 25% kompaktowej obudowie, wystarczającą ilość mocy dzięki zastosowaniu innowacyjnych płaskich ogniw kieszeniowych. Już sama oszczędność wynikająca ze zwiększonej liczby cykli ładowania jest wystarczającym powodem do polecenia modelu POWERSTACK.

 

Mocne strony DEWALT POWERSTACK

 

  1. 50% więcej mocy = więcej wykonanej pracy.

  2. 25% mniejszy = więcej miejsca w skrzynce narzędziowej i łatwiejszy dostęp do trudno dostępnych miejsc.

  3. 2 x dłuższa żywotność = zwiększona liczba cykli ładowania.

  4. Pełna kompatybilność z 18 V XR = akumulator 18 V XR POWERSTACK współpracuje z pełną linią narzędzi i ładowarek 18 V XR

  5. 3-letnia gwarancja = po raz pierwszy w historii DEWALT oferuje 3-letnią gwarancję na akumulatory POWERSTACK.

 

Wkrótce jeszcze więcej mocy POWERSTACK

Na jesień tego roku DEWALT zapowiada premierę nowego akumulatora POWERSTACK o pojemności aż 5.0 Ah! Nie ma wątpliwości, że bateria ta przesunie granice możliwości pracy bezprzewodowej.

 

Będziemy Was informować na bieżąco - zapraszamy na nasz fanpage

 

A teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją publikowaną w cyklu IMET PRORADY, poświęconej właśnie technologii POWERSTACK od DEWALT.

 

ZOBACZ PREZENTACJĘ

 

 

 

 

Poznaj ofertę działu
Akcesoria i osprzęt

SPRAWDŹ